K u c h n i e
Anna    Malamis
AM
Idź do spisu treści

Menu główne:

Meble na wymiar

Specjalizacją naszej firmy jest produkcja kuchni zgodnych z indywidualnym życzeniem Klientów. Podejmujemy się również realizacji innych typów mebli na wymiar. Projektujemy i produkujemy m.in. meble:

  • ›› biurowe;
  • ›› łazienkowe;
  • ›› do pokoju dziecięcego;
  • ›› do salonu;
  • ›› oraz inne.

Aby wyjść Państwu naprzeciw oferujemy kompleksowe usługi: doradztwo, projektowanie, produkcję, transport w miejsce wskazane przez Klienta oraz montaż zamówionych u nas wyrobów.

Zdajemy sobie sprawę, że konsultacja z Klientem jest istotnym etapem projektowania, dlatego staramy się poznać Państwa oczekiwania zarówno co do funkcjonalności jak i designu. Tworząc meble na wymiar dokładamy wszelkich starań aby nadać im ponadczasowy i indywidualny styl. Staramy się połączyć estetyczny wygląd z niebywałą funkcjonalnością. Podejmujemy się chętnie również realizacji już gotowych projektów.

Dążymy do tego aby nowoczesny design współgrał z gustem Klienta. Zwracamy uwagę na ergonomię zastosowanych rozwiązań oraz wytrzymałość produkowanych przez nas mebli na wymiar. Gwarantujemy precyzyjne pomiary oraz razem z Państwem tworzymy przemyślane koncepcje, odzwierciedlające Wasze oczekiwania. Zaakceptowany przez Was projekt przekazujemy do działu produkcyjnego, gdzie wykwalifikowana kadra pracowników w oparciu o innowacyjne metody technologiczne realizuje go od podstaw. W samymprocesie produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości.

O najlepszej klasie naszych wyrobów świadczy fakt, iż na wszystkie zakupione u nas meble na wymiar uzyskują Państwo 5 lat gwarancji!

Zakres działalności obejmuje wiele miast woj. dolnośląskiego, m.in. Zgorzelec, Gryfów, Zwidów oraz Bogatynię. Zachęcamy jednak do odwiedzenia naszej siedziby w Lubaniu, gdzie z chęcią przedstawimy Państwu nasze projekty.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego