OFERTA - Meble na wymiar AM Kuchnie Anna Malamis

K u c h n i e
Anna    Malamis
AM
Idź do spisu treści

Menu główne:

OFERTA

Produkujemy nowoczesne, klasyczne oraz stylowe kuchnie na wymiar wzorując się na bieżących trendach panujących w branży meblarskiej, wykorzystując jednocześnie zmysł estetyczny oraz zasady dobrego designu. Naszą misją jest projektowanie zindywidualizowanych zgodnie z życzeniami naszych Klientów mebli o niewątpliwych walorach estetycznych oraz funkcjonalnych. Zapewniamy 5-letnią gwarancję, co jest najlepszym powiedzeniem wysokiej jakości wykonywanych przez nas produktów. Ponad 10-letnie doświadczenie pozwala nam podejmować się realizacji zleceń niestandardowych. Nasze projekty cechują się dbałością o detale, perfekcjonizmem, funkcjonalnością i estetyką. Aby spełnić oczekiwania Klientów staramy się poznać preferencje, przyzwyczajenia oraz zaproponować rozwiązania, które będą odpowiedzią na ich potrzeby. Dzięki takiemu podejściu nie tylko kuchnie ale również inne meble na wymiar, które produkujemy są nie tylko dopasowane ale również niepowtarzalne.

FRONTY I BLATY

Oferujemy fronty meblowe z takich surowców jak: drewno, fornir, szkło lakobel, polygloss, akryl, MDF lakierowany, MDF foliowany, laminaty. Najpopularniejszymi blatami w produkcji mebli kuchennych są blaty z laminatu w olbrzymiej ilości wzorów, o standardowych grubościach 28 mm.,38 mm. oraz niestandardowych takich firm jak Kronopol, Kronospan, Pfleiderer. Maksymalna szerokość blatów to 120 cm. Proponujemy również blaty drewniane, z konglomeratów akrylowych, których zaletą jest brak widocznych połączeń oraz blaty z kwarcogranitu i granitu.
AKCESORIA MEBLOWE

W procesie produkcji naszych mebli na wymiar stosujemy wyłącznie wytrzymałe okucia austriackiej firmy Blum z dożywotnią gwarancją producenta oraz akcesoria firm tj. Gamet, Haffele, Hettich, Kessebohmer , Peka, Rejs, Wurth. Współpracujemy z uznanymi producentami akcesoriów meblowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaprojektować kuchnie cechujące się niezwykłą wygodą użytkowania oraz wysoką niezawodnością.
OŚWIETLENIE

Nasze meble mogą być doposażone w różnorakie typy oświetlenia LED:
  • podszafkowe punktowe lub listwowe, nadszafkowe
  • podblatowe
  • wewnątrzszafkowe
  • oświetlenie półek i witryn
  • szaf i szuflad
Wykorzystujemy rozwiązania marek takich jak MCJ, Gamet.
SPRZĘT AGD

Oferujemy Państwu kompleksowe wyposażenie kuchni. U nas nie tylko zakupią Państwo skrojone na miarę Waszych potrzeb meble kuchenne ale również sprzęt AGD cenionych producentów.
Współpracujemy m.in. z : AEG , Bosch , Blanco, Electrolux, , Falmec, Faber, Liebherr, Franke, Samsung, Schock, Siemens, Boch, Smeg, Teka, Whirpool, Amica, Beko, Berg. Dowieziemy, wniesiemy i zamontujemy sprzęt AGD w zamówionych u nas meblach.
PROJEKT

Zamówione u nas meble kuchenne wykonujemy według projektów własnych lub klienta. Wnikliwie analizując Państwa potrzeby zarówno co do wyglądu jak i funkcjonalności, jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować kuchnie Waszych marzeń. Projekt opracowywany jest w konsultacji z Klientem, my zaś służymy zawsze doradztwem w zakresie rozwiązań użytkowych oraz estetycznych przy jednoczesnym uwzględnieniu Państwa opinii. Ponad 10- letnie doświadczenie podpowiada nam, że najpiękniejsze kuchnie są wynikiem obopólnej pracy na etapie projektowania.

 
 
  Siedziba firmy AM Kuchnie usytuowana jest w Lubaniu. Obszar działalności obejmuje również miasta takie jak Sulików, Zgorzelec, Bogatynia, Gryfów, Zawidów oraz inne miejscowości zlokalizowane na terenie woj. dolnośląskiego.
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego